Tilleggsinformasjon
x Størrelse Flasker | 100 ml, 1000 ml |
---|
kr89,00 Inkl. mva
Tropical salt med aloevera er et spesielt tilberedt akvariumsalt beregnet på profylaktisk bruk og for å lage vannbad for fisk etter transport og gjennom hele akklimatiseringsperioden. De aktive stoffene i preparatet letter rekonvalesens og utjevning av ioneforstyrrelser i fiskens organismer, som oppstår på grunn av ugunstige miljøfaktorer.
Aloe-tilskuddet akselererer regenerering av skadet epidermis og aktiverer fiskens immunsystem. Det flytende blå UV-filteret som finnes i SANITAL gir akvarievann en blå farge og utviklingen av alger i tanken er betydelig begrenset. Preparatet skal brukes etter hver vannbytte. SANITAL er et produkt som er trygt for miljøet og alle innbyggerne i akvariet.
Dosering: forebyggende – for hvert vannforandring i vanlige akvarier: 2 teskjeer per 50 liter vann, for karantene i et akvarium: 4 teskjeer per 50 liter vann.
x Størrelse Flasker | 100 ml, 1000 ml |
---|
Vi fant ingen spørsmål, du må gjerne send inn hva du lurer på.
Vi bruker informasjonskapsler for å gi innhold og annonser et personlig preg, for å levere sosiale mediefunksjoner og for å analysere trafikken vår. Vi deler dessuten informasjon om hvordan du bruker nettstedet vårt, med partnerne våre innen sosiale medier, annonsering og analysearbeid, som kan kombinere den med annen informasjon du har gjort tilgjengelig for dem, eller som de har samlet inn gjennom din bruk av tjenestene deres. Du godtar automatisk vår bruk av informasjonskapsler ved å bruke nettstedet vårt.